No hi ha productes
Els preus són amb impostos inclosos









Més de 7.000 referències
(+34) 932 853 121
info@pidiscat.cat 28023
Ohaus
1,156.00 €(sense IVA)
1,398.76 € (IVA inclòs)
(IVA inclòs)
INCLOU ROTOR 8x15 ml
Capçal angular i display digital
Control per microprocessador
Velocitat i RCF regulables
This product is no longer in stock
Availability date:
| Capacidad máxima (rotor) | 8 x 15 ml |
| Fuerza centrífuga relativa máxima | 4.445 x g |
| Peso neto | 10 kg |
| Rango de velocidad | 200 rpm – 6.800 rpm |
| Dimensiones | 356 mm x 236 mm x 277 mm (LxAxA) |
| Bloqueo de la tapa | Mecánico |
| Consumo de energía | 50 W |
| Pantalla | LCD with backlight |
| Método de reconocimiento del rotor | Manual |
| Entorno de trabajo | 5 °C – 35 °C, 80 % de HR, sin condensación |
| Memorias de programa | 99 |
| Tiempo de ejecución | Continous; Giro rápido; 10 sec to 99 h 59 min 59 sec |
| Intervalo de refrigeración | Not applicable |
| Nivel de ruido | ≤60±2 dB(A) |
| Mecanismo de desaceleración | 10 |
| Certificado de seguridad | *CE (UE 2017/746) - Para más información sobre el uso previsto y contraindicaciones, consulte las instrucciones de uso.; FCC |
| Mecanismo de aceleración | 10 |
| Tiempo de preenfriamiento | Not applicable |
| Potencia | AC Power (Included) |
Centriífuga angular digital Nahita 2615. Capacitat 6x15 ml
28001
Motor de suspensió elàstica amb escombretes. Capacitat 6 tubs de 15 ml. Velocitat fins a 4000 rpm. Temporitzador 1 a 59 minuts.
Centrífuga compacta Fugelab-10. Capçal angular 12x15 ml
28004
Motor de suspensió elàstica amb escombretes. Capacitat 12 tubs de 15 ml. Velocitat fins a 4000 rpm. Temporitzador 0 a 30 minuts.
Centriífuga Frontier FC-5707-R05. Ventilada rotor angular 8x15 ml
28023
INCLOU ROTOR 8x15 mlCapçal angular i display digitalControl per microprocessador Velocitat i RCF regulables
Minicentrífuga Ohaus Frontier FC-5306. Dos capçals angulars 8x1'5-2 ml
28011
CONTÉ 2 ROTORS INCORPORATS