No hi ha productes
Els preus són amb impostos inclosos









Més de 7.000 referències
(+34) 932 853 121
info@pidiscat.cat 28039
Ohaus
4,708.00 €(sense IVA)
5,696.68 € (IVA inclòs)
(IVA inclòs)
This product is no longer in stock
Availability date:
| Rango de velocidad | 200 rpm ; 16.000 rpm |
| Fuerza centrífuga relativa máxima | 24.325 g |
| Capacidad máxima (rotor) | 4 x 750 ml |
| Memorias de programa | 99 |
| Rotor en el paquete | Not applicable |
| Mecanismo de aceleración | 10 |
| Mecanismo de desaceleración | 10 |
| Dimensiones | 670 mm x 390 mm x 540 mm (LxAxA) |
| Pantalla | LCD retroiluminada de 2 líneas |
| Bloqueo de la tapa | Impulso por motor |
| Peso neto | 85 kg |
| Nivel de ruido | ≤63±2 dB(A) |
| Potencia | Adaptador de CA (incluido) |
| Consumo de energía | 640 W |
| Tiempo de preenfriamiento | Not applicable |
| Compatibilidad del rotor | Ángulo de 4 x 85 ml RB DI Hi; Ángulo de 6 x 250 ml FB DI; Ángulo de 6 x 50 RB DI Hi; Rotor Angular 24x1.5/2.0ml ID BIOSEALS V1; Ángulo de 30 x 1.5 ml / 2.0 ml DI sellable; Ángulo de 4 x 8-well tiras DI para PCR; Ángulo de 10 x 50 ml FA DI; Ángulo de 20 x 10 ml RB DI Hi; Swing out 4x750ml ID Sealable; Ángulo de 6 x 85 ml RB DI; Rotor, Ángulo, 4x500 ID; Oscilante de 2 x 3 MTP DI |
| Método de reconocimiento del rotor | Auto |
| Tiempo de ejecución | Continous; Giro rápido; 10 sec to 99 h 59 min 59 sec |
| Certificado de seguridad | CE; FCC |
| Entorno de trabajo | 2°C – 35°C, 80%RH, non-condensing |
Centriífuga angular digital Nahita 2615. Capacitat 6x15 ml
28001
Motor de suspensió elàstica amb escombretes. Capacitat 6 tubs de 15 ml. Velocitat fins a 4000 rpm. Temporitzador 1 a 59 minuts.
Centrífuga compacta Fugelab-10. Capçal angular 12x15 ml
28004
Motor de suspensió elàstica amb escombretes. Capacitat 12 tubs de 15 ml. Velocitat fins a 4000 rpm. Temporitzador 0 a 30 minuts.
Centriífuga Frontier FC-5707-R05. Ventilada rotor angular 8x15 ml
28023
INCLOU ROTOR 8x15 mlCapçal angular i display digitalControl per microprocessador Velocitat i RCF regulables
Minicentrífuga Ohaus Frontier FC-5306. Dos capçals angulars 8x1'5-2 ml
28011
CONTÉ 2 ROTORS INCORPORATS